Acest site utilizeaza cookie-uri. Prin continuarea navigarii sunteti de acord cu utilizarea cookie. Pentru mai multe informatii puteti consulta Protectia datelor cu caracter personal.

Sandale cu talpă tip pană Step in style, Model 197111, RozSandale cu talpă tip pană Step in style, Model 197111, Roz
  • Nou
280,71 lei
Mixed items
Sandale cu toc Step in style, Model 197110, NegruSandale cu toc Step in style, Model 197110, Negru
  • Nou
286,74 lei
Mixed items
Sandale cu toc Step in style, Model 197109, NegruSandale cu toc Step in style, Model 197109, Negru
  • Nou
282,88 lei
Mixed items
Sandale cu toc Step in style, Model 197108, AlbSandale cu toc Step in style, Model 197108, Alb
  • Nou
282,88 lei
Mixed items
Sandale cu toc Step in style, Model 197107, BejSandale cu toc Step in style, Model 197107, Bej
  • Nou
282,88 lei
Mixed items
Sandale cu toc Step in style, Model 197106, BejSandale cu toc Step in style, Model 197106, Bej
  • Nou
298,13 lei
Mixed items
Sandale Step in style, Model 197105, AlbSandale Step in style, Model 197105, Alb
  • Nou
217,17 lei
Mixed items
De ce NicoMag

Măsurăm fiecare produs pentru tine

Știm cât de important este pentru tine să găsești mărimile potrivite și să te simți confortabil în hainele și accesoriile pe care le porți. De aceea, măsurăm fiecare produs pentru tine, astfel încât să poți alege mărimea potrivită și să eviți retururile sau schimburile. Ne preocupăm de satisfacția ta și vom face tot posibilul pentru a te asigura că ești mulțumită de achizițiile tale.

Produse fabricate în Europa

Nicomag.ro se mândrește să ofere produse care sunt fabricate în Europa la standarde de înaltă calitate. Colaborând cu producători cunoscuți din Europa, NicoMag se asigură că pentru colecțiile prezente sunt selectate doar cele mai bune materiale și modele unice. Acest angajament față de producția europeană întărește garanția de calitate pentru clienții lor, oferind produse durabile și elegante, care se aliniază celor mai recente tendințe. Cu peste 90% din produse provenind din Europa, Nicomag se dedică să ofere clienților o experiență superioară de cumpărături.

Produse verificate

NicoMag ia în serios calitatea produselor și verifică cu atenție fiecare produs înainte de a-l trimite către clienți. Scopul nostru este de a ne asigura că produsele au ajuns în stare perfectă, sunt de înaltă calitate și corespund așteptărilor clienților noștri. Echipa noastră de verificare a produselor are grijă să examineze cu atenție detaliile, de la calitatea materialului și până la tăieturi și decupaje, astfel încât să te bucuri de fiecare produs achiziționat de la noi. Ne pasă de satisfacția fiecărui client și tratăm fiecare comandă cu mare atenție și responsabilitate.

Livrare rapidă

Înțelegem cât de importantă este promptitudinea în livrare pentru tine și suntem bucuroși să îți oferim o soluție rapidă și eficientă. Nicomag.ro se angajează să livreze produsele comandate într-un interval de 3-5 zile lucratoare prin intermediul unui serviciu de curierat rapid. Astfel, vei putea primi coletul cu produsele tale cât mai curând posibil, indiferent de locația ta în România.
În plus, ne dorim să-ți arătăm aprecierea pentru fidelitatea ta, motiv pentru care îți oferim transport gratuit pentru comenzile care depășesc suma de 299 de lei. Astfel, vei putea beneficia de livrare gratuită și vei economisi în același timp. Este un mic cadou din partea noastră pentru tine, pentru a-ți mulțumi că ești alături de noi și că alegi produsele Nicomag.ro.

Colecții noi în fiecare zi

Vă recomandăm să vă abonați la newsletterul nostru pentru a fi mereu la curent cu ultimele noutăți. În plus, ca semn de mulțumire pentru abonare, veți primi un voucher cu o reducere de 5% pe care îl puteți folosi la următoarea dvs. comandă.
Asigurați-vă că sunteți abonat pentru a beneficia de această ofertă exclusivă și pentru a primi toate actualizările despre noile noastre colecții.

Schimb și retur garantat

Suntem bucuroși să vă informăm că la nicomag.ro aveți garantat dreptul de schimba sau de a returna produsele achiziționate, indiferent de motiv, în termen de 14 zile.
Dacă nu vi se potrivește mărimea sau nu sunteți mulțumită de produs, puteți să îl returnați sau să solicitați schimbul cu o altă mărime sau să alegeți orice alt produs disponibil pe site-ul nostru.
Pentru a beneficia de acest serviciu, urmați pașii simpli de returnare sau contactați echipa noastră de asistență clienți pentru a vă ghida în procesul de returnare și schimb.